Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 44

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /virt/homes/licey-mv/licey-mv/application/models/Page.php on line 21
СКЛАСТИ ІСПИТ - ЦЕ Ж ДУЖЕ ПРОСТО! 

Сьогодні:
20 січня 2022 р.

Вітаємо з Днем Народження:

Музичук Микола Петрович

20 січня

День Народження в цьому місяці:

Рибачук Віра Іванівна

21 січня


СКЛАСТИ ІСПИТ - ЦЕ Ж ДУЖЕ ПРОСТО!

Дата: 2012-05-31

Автор: Лозовик О.Д.

  1. «Фактор межі». Найкраще запам'ятовується інформація, викладена на початку і в кінці тексту. Середина, зазвичай, швидко «вилітає з голови». Тому під час запам'ятовування чи повторення приділіть особливу увагу середині.
  2. Повторювати слід не механічно, а вдумливо, зосередившись на змісті. Після «завантаження» в мозок інформації, якщо її не повторити, втрачається 20—30 % у перші 10 годин. Щоб цього не трапилося, варто: прочитати текст, повторити його двічі, за 20 хвилин — тричі, за 8—10 годин — чотири рази, а за добу — 1 раз. Тільки після цього можна бути впевненим у тому, що інформація міцно «оселилася» в голові.
  3. Особливість «упізнавання». Дивлячись у текст, учень відчуває, що колись він усе це бачив, читав, отож, відповідно, витрачати час на це питання не варто й можна переходити до наступного. Насправді ж він несвідомо себе обманює. І якщо не вивчити уважно того, що здається таким знайомим, можна «схопити» двійку. Тож не минайте знайомий матеріал.
  4. Яким чином найкраще все запам'ятати? Що для вас є найближчим: текст, малюнок, логічна схема чи звукове відтворення? Вирішуйте самі, в якій системі вам ліпше працювати.
  5. Спробуйте знайти щось цікаве у найнуднішому матеріалі. Адже цікаве запам'ятовується набагато легше.

www.mon.gov.ua
nmc-pto.volyn.ua

www.profterminal.volyn.ua

www.useti.org.ua

testportal.gov.ua

kno.rada.gov.ua

www.vstup.infoЯндекс.Метрика